­čç║­čçŽMil├ş priatelia, salezi├ínska rodina. Ako viete, sna┼ż├şme sa dosta┼ą na Slovensko 50 chlapcov zo salezi├ínskeho sirotinca vo ─Żvove….

­čç║­čçŽMil├ş priatelia, salezi├ínska rodina. Ako viete, sna┼ż├şme sa dosta┼ą na Slovensko 50 chlapcov zo salezi├ínskeho sirotinca vo ─Żvove. Podarilo sa n├ím vytvori┼ą bezpe─Źn├Ż koridor po hranice. Dnes v noci sa pok├║sime s na┼íim autobusom prejs┼ą hranicu a privies┼ą ich na Slovensku. Ubytovanie u┼ż m├íme zabezpe─Źen├ę v rodin├ích a salezi├ínskych domoch. Toto je zrejme len prv├í f├íza a ur─Źite bude e┼íte potreba sa anga┼żova┼ą. Sledujte t├║to FB str├ínku. Ve─Źer tu zverejn├şme aj info o mo┼żnosti finan─Źnej podpory.


Autor správy, foto a správu publikoval saleziani.sk on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

V Taliansku bude zbierka pre ute─Źencov na hraniciach s Ukrajinou

So feb 26 , 2022
Biskup severotalianskej diec├ęzy Casale Monferrato vyhl├ísil zbierku pre ukrajinsk├Żch ute─Źencov na hraniciach so Slovenskom. Eparchia Ko┼íice TK KBS Sme v kontakte so slovensk├Żm gr├ęckokatol├şckym arcibiskupom Vasi─żom Cyrilom, ktor├Ż sa so svojou Ko┼íickou eparchiou (v ktorej je Sv├Ąty┼ła Panny M├írie Kloko─Źovskej, partnersk├í s na┼íou sv├Ąty┼łou Crea) zaober├í prv├Żm prijat├şm ukrajinsk├Żch starcov, […]

─îitatelia, ktor├ş si pre─Ź├ştali tento ─Źl├ínok si pre─Ź├ştali aj tieto

Bleskov├ę spr├ívy