ADOPTUJ SI KŇAZA Pôstna modlitbová podpora kňazov Žilinskej diecézy Počas pôstneho obdobia sa nemusíme len niečoho vzdať, môžem…


ADOPTUJ SI KŇAZA
Pôstna modlitbová podpora kňazov Žilinskej diecézy

Počas pôstneho obdobia sa nemusíme len niečoho vzdať, môžeme urobiť aj niečo naviac. A práve o tom je táto modlitebná akcia, do ktorej Vás srdečne pozývame. Jedná sa o druhý ročník „duchovnej adopcie“ jedného z kňazov Žilinskej diecézy, čím na seba preberieš záväzok pravidelnej modlitby a prejavíš gesto spolupatričnosti.

AKO SA DO TEJTO AKCIE ZAPOJIŤ?
1️⃣ zaregistruj svoj email na stránke www.adoptujsiknaza.sk,
2️⃣ do 48 hodín ti zašleme na tvoj email meno prideleného kňaza a krátku modlitbu,
3️⃣ každý deň počas pôstneho obdobia sa za daného kňaza pomodli zaslanú modlitbu.

Všetci kňazi potrebujú pomoc vo forme modlitby. Potrebujú, aby ich niekto podopieral. Tak ako Mojžiša Hur a Áron, v boji proti Amalekitom. Keď mal Mojžiš ruky zdvihnuté v modlitbe, tak synovia Izraela víťazili. Ak ich od únavy zložil, víťazili Amalekiti. Nakoniec Izraeliti zvíťazili aj preto, lebo Hur s Áronom podopierali Mojžišovi unavené ruky.

Nech sa počas tohtoročného pôstneho obdobia opäť stanú naše v modlitbe spojené ruky oporou kňazov. Aby sme tak spoločne víťazili v boji.

V mene kňazov Žilinskej diecézy Vám ďakujeme za ovocie tejto iniciatívy 👏

Autor správy, foto a správu publikovala Žilinská diecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tridsiaty druhý Svetový deň chorých si pripomenuli aj slovenskí biskupi

Po feb 12 , 2024
Myslíme na chorých 💥🙏❤ … Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávili v nedeľu, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávi v nedeľu 11. februára 2024, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy