Dekan FF KU v Ružomberku pozýva študentov a učiteľov na stretnutie akademickej obce, ktoré sa uskutoční dňa 30. 11. 2022 o 12:0…

Dekan FF KU v Ružomberku pozýva študentov a učiteľov na stretnutie akademickej obce, ktoré sa uskutoční dňa 30. 11. 2022 o 12:00 hod. v miestnosti F 013, na podporu iniciatívy „Campus Rally for Iran“.


Campus Rally for Iran

Dekan FF KU pozýva študentov a učiteľov na stretnutie akademickej obce, ktoré sa uskutoční dňa 30. 11. 2022 o 12:00 hod. v miestnosti F 013, na podporu iniciatívy „Campus Rally for Iran“.

FF KU tým vyjadruje solidaritu s iránskymi akademikmi vo svete, ktorí vyjadrujú dôrazný nesúhlas s brutálnymi zásahmi iránskej vlády proti protestujúcim v iránskych mestách. Mnohí z poškodených sú študenti vysokých škôl. Spúšťačom protestov bolo zatknutie a následná násilná smrť mladej 22-ročnej ženy menom Mahsa Animi za to, že nemala správne oblečený hidžáb.

Viac informácií: https://www.iranianscholarsforliberty.com/
Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Adventní kalendář SH 2022_04 (30. 11.) Redemptoristi on Facebook

St nov 30 , 2022
V rámci projektu adventného kalendára Svatá Hora v Příbrami sa nám na sviatok sv. Ondreja, apoštola, prihovára P. Krzysztof Strzelczyk CSsR zo svatohorskej komunity redemptoristov. Autor správy, foto a správu publikoval Redemptoristi on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy