Do Národného týždňa manželstva sa aktívne zapojí aj farnosť Šaľa

Dnes sa začal Národný týždeň manželstva, ktorý ukončia v nedeľu 18. februára. Do tejto duchovnej aktivity sa zapojí aj Rímskokatolícka farnosť Šaľa.

V utorok 13. februára, štvrtok 15. februára a piatok 16. februára budú vo farskom Kostole sv. Margity Antiochijskej v Šali slávené sväté omše o 18:00 hodine, pri ktorých budú prednesené tématické príhovory pre rodiny. V utorok a piatok bude po svätých omšiach nasledovať večer pre manželské páry, ktorý sa uskutoční v pastoračnej miestnosti na miestnom Rímskokatolíckom farskom úrade. Počas programu sa o deti postarajú animátori eRka. Viac sa dozviete, ak kliknete na tento odkaz:


ŠAĽA 12. februára 2024 – Dnes sa začal Národný týždeň manželstva, ktorý ukončia v nedeľu 18. februára. Do tejto duchovnej aktivity sa zapojí aj Rímskokatolícka farnosť Šaľa.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tridsiaty druhý Svetový deň chorých si pripomenuli aj slovenskí biskupi

Po feb 12 , 2024
Myslíme na chorých 💥🙏❤ … Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávili v nedeľu, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávi v nedeľu 11. februára 2024, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy