Dôstojní otcovia, drahí bratia a sestry, oznamujeme vám, že včera, 10. decembra 2021, zaopatrený sviatosťami odovzdal svoju nes…

Dôstojní otcovia,
drahí bratia a sestry,

oznamujeme vám, že včera, 10. decembra 2021, zaopatrený sviatosťami odovzdal svoju nesmrteľnú dušu do rúk svojho Stvoriteľa vo veku 42 rokov a v 18. roku kňazskej služby o. Matúš Čekan, protojerej.

Zádušná svätá liturgia s pohrebnými obradmi bude slávená vladykom Jánom Babjakom SJ, prešovským arcibiskupom metropolitom, v pondelok 13. decembra 2021 o 14.00 hod. v Chráme svätého Pia z Pietrelciny, Vranov nad Topľou – Juh.

Z kapacitných dôvodov (30 ľudí) sa do vnútra chrámu dostane len úzky okruh príbuzných a známych. Vonku pre chrámom budú umiestnené TV obrazovky a z pohrebných obradov bude vysielaný aj priamy prenos prostredníctvom TV Logos. Bližšie informácie prinesieme neskôr.

Večná mu pamiatka!


Autor správy, foto a správu publikoval Prešovská archieparchia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Mária Sládkovičová / Slovenka, ktorá zachránila tisíce detí

So dec 11 , 2021
Dňa 8. decembra 2021 nás predišla do večnosti Ján Mária Sládkovičová z rehole svätej Matky Terezy – misionárok lásky. Autor správy, foto a správu publikovala Žilinská diecéza on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto