Katedra žurnalistiky FF KU Vás pozýva na „Stretnutie s profesionálmi“, aktuálne s historikom a publicistom Jánom Šimulčíkom.

Katedra žurnalistiky FF KU Vás pozýva na „Stretnutie s profesionálmi“, aktuálne s historikom a publicistom Jánom Šimulčíkom.


SAMIZDAT V ÉRE KOMUNISTICKEJ TOTALITY 🧐

❔ Ako fungovalo vydávanie novín, časopisov a kníh, ktoré boli komunistami zakázané?
❔ Čo všetko museli ich tvorcovia robiť, aby ich snaha informovať pravdivo verejnosť a šíriť myšlienky viery bola úspešná?
❔ A čomu všetkému čelili, ak to nevyšlo a boli odhalení?

👉 Katedra žurnalistiky pozýva na Stretnutia s profesionálmi s historikom a publicistom Jánom Šimulčíkom už v utorok od 8:30 na Filozofická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku.

#katolickauniverzita #budemnovinar #ffku #KURK #studium
Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Katedra žurnalistiky FF KU Vás pozýva na "Stretnutie s profesionálmi", aktuálne s historikom a publicistom Jánom Šimulčíkom. Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook

Po mar 20 , 2023
Katedra žurnalistiky FF KU Vás pozýva na „Stretnutie s profesionálmi“, aktuálne s historikom a publicistom Jánom Šimulčíkom. SAMIZDAT V ÉRE KOMUNISTICKEJ TOTALITY 🧐 ❔ Ako fungovalo vydávanie novín, časopisov a kníh, ktoré boli komunistami zakázané? ❔ Čo všetko museli ich tvorcovia robiť, aby ich snaha informovať pravdivo verejnosť a šíriť […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto