MÁTE CHUŤ SPRAVIŤ ČOSI DOBRÉ?

MÁTE CHUŤ SPRAVIŤ ČOSI DOBRÉ? O NIEČOM BY SME VEDELI 👇😇
Novozvolený predseda Domky don Stano Hurbanič poslal pozdrav z talianskeho Ríma – a prichádza s ponukou, aká sa ťažko odmieta.

Niekoľko dobrovoľníkov Domka – Združenie saleziánskej mládeže sa totiž už viac než dva roky venuje deťom v Gabčíkove v centre pre odídencov z Ukrajiny. Robia to s nasadením, veselým srdcom – a zdarma. Chceli by sme ich preto za odmenu vziať do Turína a ukázať im miesta, na ktorých sa formovala charizma a služba dona Bosca. Aj vy môžete pomôcť pripraviť pre nich takýto darček.

Na stránke https://www.startlab.sk/po-stopach-don-Bosca môžete projektu prispieť ľubovoľnou sumou alebo si môžete vybrať jeden z darčekových balíkov:
💌 napríklad za príspevok 10 € získate pozdrav, ktorý vám vlastnoručne napíše jeden z dobrovoľníkov počas pobytu v Turíne,
👕 za 35 € získate super svietiace tričko od LEMUR,
🧥 a za 50 € vám pošlú nádhernú mikinu.

Ak máte chuť podporiť dobrú vec, určite sa prekliknite na web, kde zistíte viac. 🎯
https://www.startlab.sk/po-stopach-don-Bosca

Autor správy, foto a správu publikoval saleziani.sk on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Cirkev bude mať nových svätých, vrátane talianskeho tínedžera Carla Acutisa

Pi máj 24 , 2024
Svätorečenie čaká kňaza bl. Giuseppeho Allamana a talianskeho tínedžera bl. Carla Acutisa. Pápež František pri stretnutí s prefektom Dikastéria pre kauzy svätých vo štvrtok 23. mája schválil dekréty týkajúce sa zázraku na príhovor dvoch osobností. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto