Na Záruby osadili nový dvojkríž, požehnal ho smolenický farárTrnavská arcidiecézaTrnavská arcidiecéza on Facebook

Na Záruby pri Smoleniciach osadili v stredu nový dvojkríž. Predošlý už bol po tridsaťročnej etape na najvyššom vrchu Malých Karpát v nevyhovujúcom stave a hrozilo, že sa zrúti. Aktivitu vyvinuli členovia trnavského KDH v spolupráci s dobrovoľníkmi. Nadviazali tak na predchodcov zo Smoleníc, ktorí organizačne zabezpečovali osadenie pôvodného dvojkríža v septembri 1991. Miesto požehnal smolenický farár Milan Červeňanský. Viac čítajte tu:


SMOLENICE 2. septembra 2021 – Na Záruby pri Smoleniciach osadili v stredu nový dvojkríž. Predošlý už bol po tridsaťročnej etape na najvyššom vrchu Malých Karpát v nevyhovujúcom stave a hrozilo, že sa zrúti. Aktivitu vyvinuli členovia trnavského KDH v spolupráci s dobrovoľníkmi. …

Posted in Nezaradené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ZSSK vypraví 95 mimoriadnych vlakov na stretnutie so Svätým OtcomŽilinská diecézaŽilinská diecéza on Facebook

Pi sep 3 , 2021
ZSSK vypraví 95 mimoriadnych vlakov na stretnutie so Svätým Otcom Pri príležitosti návštevy Svätého Otca Františka na Slovensku pripravila Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) mimoriadne opatrenia, ktoré spočívajú v zavedení mimoriadnych vlakov a posilnení prímestskej i diaľkovej dopravy v okolí Prešova, Košíc a Šaštína.