OZ Dobré srdce – Good heart aj tento rok organizuje od 1.12.2021 do 6.1.2022 vianočnú zbierku Daruj štedrú večeru. Doteraz sme v…

OZ Dobré srdce – Good heart aj tento rok organizuje od 1.12.2021 do 6.1.2022 vianočnú zbierku Daruj štedrú večeru. Doteraz sme vďaka vám mohli potešiť štedrou večerou až 151 rodín. Cieľom zbierky je pripraviť pre rodiny v núdzi pokojnejšie a radostnejšie Vianoce. Pomôžte pomáhať tým najzraniteľnejším a darujte štedrú večeru rodinám, osamelým mamičkám a ich deťom. Vaše 4 € nasýtia na Vianoce jedného člena rodiny. Prispieť môžete pohodlne na webovej stránke www.ozdobresrdce.sk kliknutím na tlačidlo Daruj štedrú večeru alebo na účet SK58 8330 0000 0020 0164 5168.

Vaše dary pomôžu rodinám ako je Zuzkina. Šikovné 9-ročné dievčatko sa učí na samé jednotky. Snaží sa čo najviac pomáhať mamke. Minulú jar prišli pri tragickej nehode o ocka. Pri ťažbe dreva v lese ho zavalil strom. Zuzka má ešte staršiu sestru Katku (11) a mladšieho bračeka Lukáša (6). Bolesť zo straty milovaného ocka a manžela je obrovská. Rodina však zápasí aj s finančným nedostatkom. Splácanie pôžičky na bývanie ostalo na pleciach statočnej mamky. Nemá jej kto pomôcť. Pri rovnakej tragédii pred časom zahynul aj jej svokor. Druhí starí rodičia zápasia s onkologickým ochorením starej mamy.

Podporte osamelé matky a ich rodiny ešte dnes a darujte im štedrú večeru! Za podanú ruku tým, ktorí nedokážu kráčať sami, zo srdca ďakujeme.

OZ Dobré srdce


Autor správy, foto a správu publikoval Košická arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pápež František zveril svoju cestu na Cyprus a do Grécka Panne Márii

St dec 1 , 2021
Deň pred začiatkom 35. zahraničnej apoštolskej cesty, ktorej cieľom je Cyprus a Grécko, zveril Svätý Otec podujatie do ochrany Márie. O modlitbové sprevádzanie požiadal aj na generálnej audiencii. Viac správ o návšteve v dossieri TK KBS: https://lnk.sk/zlpy Vatican News TK KBS Deň pred začiatkom svojej 35. zahraničnej apoštolskej cesty, ktorej […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy