Pápež František sa stretol na Nunciatúre s arcibiskupom Róbertom Bezákom

PÁPEŽ FRANTIŠEK SA STRETOL S ARCIBISKUPOM BEZÁKOM

V rámci návštevy Slovenska sa pápež František stretol aj s emeritným trnavským arcibiskupom Róbertom Bezákom. Prijal ho spolu s príbuznými na pôde Apoštolskej nunciatúry v Bratislave v pondelok 13. septembra v popoludňajších hodinách.

Stretnutie nebolo avizované v oficiálnom programe apoštolskej cesty Svätého Otca. Na otázky novinárov jeho uskutočnenie potvrdil hovorca Svätej stolice Matteo Bruni týmito slovami:

„Dnes popoludní pápež František ešte pred odchodom na návštevu Centra Betlehem stretol na Nunciatúre s Jeho Excelenciou Róbertom Bezákom, emeritným trnavským arcibiskupom, spolu s jeho rodinou.“

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210913116


V rámci návštevy Slovenska sa pápež František stretol aj s emeritným trnavským arcibiskupom Róbertom Bezákom. Prijal ho spolu s príbuznými na pôde Apoštolskej nunciatúry v Bratislav pondelok 13. septembra v popoludňajších hodinách.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Príhovor Svätého Otca v bratislavskej katedrále svätého Martina

Po sep 13 , 2021
SOM VĎAČNÝ ZA TO, ŽE SOM TU S VAMI Prinášame príhovor Svätého Otca v bratislavskej katedrále svätého Martina s biskupmi, kňazmi, zasvätenými osobami a katechétmi. https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210913115 Prinášame v plnom znení príhovor Svätého Otca v bratislavskej katedrále svätého Martina s biskupmi, kňazmi, zasvätenými osobami a katechétmi. Autor správy, foto a správu […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy