Pápežovo posolstvo varšavskej konferencii o ochrane maloletých

NAŠE SPOLOČNÉ POSLANIE CHRÁNIŤ BOŽIE DETI

Pod týmto názvom sa od 19. do 22. septembra koná vo Varšave stretnutie organizované Pápežskou komisiou pre ochranu maloletých a konferenciami biskupov krajín strednej a východnej Európy.

Program konferencie za účasti zástupcov dvoch desiatok krajín vrátane Slovenska otvoril v nedeľu predseda Konferencie biskupov Poľska Mons. Stanisław Gądecki.

Pápež František sa prihovoril účastníkom podujatia prostredníctvom videoposolstva, ktorého obsah prinášame v plnom znení.

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210919005


„Naše spoločné poslanie chrániť Božie deti“ – po týmto názvom sa od 19. do 22. septembra koná vo Varšave stretnutie organizované Pápežskou komisiou pre ochranu maloletých a konferenciami biskupov krajín strednej a východnej Európy.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

✅ V Prešove pred príchodom Svätého Otca vystúpili známi interpreti ✅ 👉 Stretnutiu so Svätým Otcom Františkom v Prešove 14. sep...

Po sep 20 , 2021
✅ V Prešove pred príchodom Svätého Otca vystúpili známi interpreti ✅ 👉 Stretnutiu so Svätým Otcom Františkom v Prešove 14. septembra predchádzal bohatý duchovno kultúrny program. Pútnici sa začali schádzať na mieste už o polnoci. Prvou pútničkou, ktorá prišla privítať Svätého Otca, bola pani Mária od Michaloviec, ktorá pricestovala už […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto