Photos from Bratislavská arcidiecéza’s post

SVÄTÁ OMŠA ZA DARCOV ORGÁNOV 💙

V Katedrále svätého Martina v Bratislave sa v nedeľu 3. decembra slávila svätá omša za darcov ľudských orgánov na transplantácie. „Aj tento roku ju celebtoval Róbert Holečka, ktorý podstúpil už tri transplantácie,“ informoval hlavný transplantačný koordinátor Martin Chrastina. V Bratislave bude svätá omša za darcov orgánov po 14-krát.

„Všetci poslední pápeži podporili posmrtné darovanie orgánov smrteľne chorým. Svatý Ján Pavol ll. vyzval veriacich, aby si neodnášali orgány do neba, keď vedia, že ich chorí potrebujú tu. Aj touto cestou sa chceme poďakovať im a ich príbuzným. Prítomní boli pacienti, lekári, zástupcovia ministerstva zdravotníctva, ako aj príbuzní zosnulých,“ dodáva Chrastina.

Viacℹ️
https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20231013021

#abuba #bratislavskaarcidieceza


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Vatican News's post

Po dec 4 , 2023
Bdelosť služobníkov teda nepochádza zo strachu, ale vyviera z túžby, z očakávania stretnutia so svojím Pánom, ktorý prichádza. Sú v pohotovosti, pripravení na jeho návrat, pretože ho milujú, pretože myslia na to, aby po svojom príchode našiel prívetivý a usporiadaný domov. Tešia sa, že ho opäť uvidia a to až […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy