Pozývame na originálne manželské rekolekcie do Melčíc – Lieskového

Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva manželské páry na originálne manželské rekolekcie do Kláštora sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom, v okrese Trenčín.

Originálne manželské rekolekcie sú víkendovým programom pre manželské páry, ktorý sa uskutoční v dňoch 8. – 10. marca 2024 vo Františkánskom duchovnom centre pri Kláštore sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom.

Prinášajú párom novú motiváciu a množstvo podnetov, aby všetko, čo od manželstva očakávajú, aj dosiahli. Originálne manželské rekolekcie sú schválené Konferenciou biskupov Slovenska a sú zahrnuté aj v pastoračnom pláne.

Kontaktné informácie získate tu:


TRNAVA 12. februára 2024 – Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva manželské páry na originálne manželské rekolekcie do Kláštora sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom, v okrese Trenčín.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tridsiaty druhý Svetový deň chorých si pripomenuli aj slovenskí biskupi

Po feb 12 , 2024
Myslíme na chorých 💥🙏❤ … Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávili v nedeľu, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Tridsiaty druhý Svetový deň chorých, ktorý Katolícka cirkev slávi v nedeľu 11. februára 2024, si pripomenuli aj slovenskí biskupi. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy