SIX! Bratislavská eparchia zverejnila prihlasovací formulár na Jedenásty ročník Letného eparchiálneho tábora (LET-ky), ktorý sa…

SIX!

Bratislavská eparchia zverejnila prihlasovací formulár na Jedenásty ročník Letného eparchiálneho tábora (LET-ky), ktorý sa bude konať od 11. júla do 16. júla 2021.

Bude prebiehať v Hoteli František, Lazy pod Makytou v pohorí Javorníky (okres Púchov). Hotel František: www.hotelfrantisek.sk .

Realizovanie letného tábora je možné vzhľadom na uvoľňovanie protiepidemiologických opatrení v súvislosti s ochorením Covid-19 a pri dodržaní predpísaných hygienických opatrení, ktoré platia pre tento typ podujatí.

Zameranie tábora

Tábor je určený pre deti a mládež z našich gréckokatolíckych farností, od ukončeného 2. ročníka základnej školy. Tábor je rozdelený na dve vekové kategórie: Prvú skupinu tvoria deti od 2. -7. ukončeného ročníka ZŠ; druhú skupinu tvoria staršie deti a mládež od 8. ročníka ZŠ a vyššie.

Prihlasovací formulár môžete nájsť na stránke eparchie: https://grkatba.sk/prihlasovanie-na-let-ku-spustene-2/

Organizátor si vyhradzuje právo, že prihlásenie bude platné až po zaslaní potvrdzujúceho e-mailu zo strany organizátora.

Uzávierka prihlásenia: 25. jún 2021


Autor správy, foto a správu publikoval Mládež Bratislavskej eparchie on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ZJENOTENÝ 2

Po sep 13 , 2021
Autor správy, foto a správu publikoval Mládež Bratislavskej eparchie on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto