Smútočné oznámenie – úmrtie pána Vojtecha Lépesa

S hlbokým zármutkom, avšak s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že v stredu 7. júna 2023 si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu otca kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Lóranta Lépesa, programového riaditeľa Rádia Mária a výpomocného duchovného vo farnosti Komárno.

Milovaný manžel, otec, starý otec, priateľ a známy, pán Vojtech Lépes zomrel vo veku 80 rokov života. Pohrebná svätá omša za zosnulého bude slávená v utorok 13. júna 2023 o 14:00 h vo farskom Kostole sv. Mikuláša v Tomášove, v okrese Senec. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulého uložené na dočasný odpočinok na miestnom cintoríne v Tomášove.

V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu nášho zosnulého brata Vojtecha.

Odpočinutie večné daj mu, Pane, a svetlo večné nech mu svieti. Nech odpočíva v pokoji.


TOMÁŠOV 9. júna 2023 – S hlbokým zármutkom, avšak s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že v stredu 7. júna si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu otca kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Lóranta Lépesa, programového riaditeľa Rádia Mária a výpomoc…

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Redemptoristi's post Redemptoristi on Facebook

So jún 10 , 2023
Tento týzdeň až do nedele 11. júna prebiehajú misie vo farnosti Panny Marie a farnosti sv. Mořice v Kroměříži pod vedením P. Michala Zamkovského. Sprevádzajme ich našimi modlitbami. Autor správy, foto a správu publikoval Redemptoristi on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto