Smútočné oznámenie – úmrtie pani Anny Malej

V hlbokom dojatí vám oznamujeme, že vo štvrtok 3. februára 2022 prekročila prah večnosti matka kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Ľudovíta Malého, farára v Merašiciach. Pani Anna Malá zomrela vo veku 76 rokov života.

Pohrebná svätá omša za zosnulú bude slávená v pondelok 7. februára 2022 o 12:00 h v Bazilike narodenia Panny Márie v Marianke pri Bratislave. Hlavným celebrantom svätej omše bude Mons. František Rábek, biskup, ordinár OS a OZ SR. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulej uložené na dočasný odpočinok do hrobu na cintoríne v Bratislave – Slávičom údolí.

V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu našej zosnulej sestry Anny.

Odpočinutie večné daj jej, Pane, a svetlo večné nech jej svieti. Nech odpočíva v pokoji.


TRNAVA 4. februára 2022 – V hlbokom dojatí vám oznamujeme, že vo štvrtok 3. februára prekročila prah večnosti matka kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Ľudovíta Malého, farára v Merašiciach. Pani Anna Malá zomrela vo veku 76 rokov života.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

✝️ #čítamebreviár Prosíme ťa, Pane, zmiluj sa nad nami na príhovor svätej panny a mučenice Agáty, ktorá ti bola vždy milá pre sv...

So feb 5 , 2022
✝️ #čítamebreviár Prosíme ťa, Pane, zmiluj sa nad nami na príhovor svätej panny a mučenice Agáty, ktorá ti bola vždy milá pre svoju silu v mučeníctve a panenský život. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy