Smútočné oznámenie – úmrtie pani Cecílie Červeňanskej

So zármutkom, avšak s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že dnes v skorých ranných hodinách si Boh, ktorý je darca života pozemského i nebeského, povolal k sebe matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vsdp. assessora Milana Červeňanského, farára v Smoleniciach. Pani Cecília Červeňanská zomrela vo veku 79 rokov života.

Pani Cecília Červeňanská, zaopatrená svätými sviatosťami, odovzdala svoju dušu Stvoriteľovi vo Fakultnej nemocnici v Trnave.

Pohrebná svätá omša za zosnulú bude slávená v pondelok 22. novembra 2021 o 14:00 h vo farskom Kostole sv. Juraja v Podolí. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulej uložené na dočasný odpočinok na miestnom cintoríne.

V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu našej zosnulej sestry Cecílie.

Odpočinutie večné daj jej, Pane, a svetlo večné nech jej svieti. Nech odpočíva v pokoji.


TRNAVA 18. novembra 2021 – So zármutkom, avšak s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že dnes v skorých ranných hodinách si Boh, ktorý je darca života pozemského i nebeského, povolal k sebe matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vsdp. assessora Milana Červeňanského, f…

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Výberové konanie na miesto riaditeľa CZŠ s MŠ v Dunajskej Strede

Št nov 18 , 2021
Trnavská arcidiecéza vyhlásila výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Cirkevnej základnej školy s materskou školou sv. Jána apoštola s vyučovacím jazykom maďarským v Dunajskej Strede. Bližšie informácie získajte tu: TRNAVA 18. novembra 2021 – Trnavská arcidiecéza vyhlásila výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Cirkevnej základnej školy s materskou školou sv. […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy