Smútočné oznámenie – úmrtie pani Magdalény Vivodíkovej

So zármutkom, ale s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že v piatok 12. novembra 2021 si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Mariána Vivodíka, farára školského dekana v Jaslovských Bohuniciach. Pani Magdaléna Vivodíková zomrela vo veku 81 rokov života.

Pani Magdaléna prežívala svoje posledné hodiny na tejto zemi, posilnená svätými omšami a svätými sviatosťami, v prítomnosti všetkých jej detí, dcéry s rodinou, syna kňaza a dcéry, ktorá je rehoľnou sestrou.

Pohrebná svätá omša za zosnulú bude slávená v pondelok 15. novembra 2021 o 14:00 h v Pustých Sadoch. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulej uložené na dočasný odpočinok na miestnom cintoríne v Pustých Sadoch.

V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu našej zosnulej sestry Magdalény.

Odpočinutie večné daj jej, Pane, a svetlo večné nech jej svieti. Nech odpočíva v pokoji.


TRNAVA 13. novembra 2021 – So zármutkom, ale s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že v piatok 12. novembra si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Mariána Vivodíka, farára školského dekana v Jaslovských Bohuniciac…

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pápež vyznamenal dvojicu novinárov: „Vašou misiou je vysvetľovať svet“ - Vatican News

So nov 13 , 2021
Svätý Otec udelil Vyznamenania Rytiera a Dámy Veľkého kríža dvom novinárom. Ocenenie spolu s insígniami si v sobotu 13. novembra z jeho rúk prevzali vatikanisti Valentina Alazrakiová z Mexika a Philip Pullella – rodený Talian, ktorý vyrastal v USA a dnes pracuje pre agentúru Reuters. Svätý Otec udelil Vyznamenania Rytiera […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy