Smútočné oznámenie – úmrtie pani Márie Hašanovej

So živou vierou a nádejou na nekonečnú Božiu lásku a milosrdenstvo vám oznamujeme, že v pondelok 24. januára 2022 si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Ľuboša Hašana, farára školského dekana v Špačinciach. Pani Mária Hašanová rod. Vadovičová zomrela vo veku 73 rokov života.

Prežívanie živej viery v Pána Boha a pomoc Panny Márie pani Márii dodávali silu, aby dokázala prijať aj kríž choroby, ktorý v tichosti niesla 33 rokov. Nikdy ju nebolo počuť sťažovať sa. Práve naopak, svojím kresťanským postojom nádeje dodávala povzbudenie ľuďom, ktorí prechádzali ťažkosťami.

Pohrebná svätá omša za zosnulú bude slávená vo štvrtok 27. januára 2022 o 14:00 h v rímskokatolíckom kostole v Doľanoch. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulej uložené na dočasný odpočinok na miestnom cintoríne v Doľanoch.

V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu našej zosnulej sestry Márie.

Odpočinutie večné daj jej, Pane, a svetlo večné nech jej svieti. Nech odpočíva v pokoji.


TRNAVA 25. januára 2022 – So živou vierou a nádejou na nekonečnú Božiu lásku a milosrdenstvo vám oznamujeme, že v pondelok 24. januára si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Ľuboša Hašana, farára školského dekana v Špačinciac…

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Studenti se pomodlí v nové kapli, vznikla na Fakultě architektury brněnského VUT

St jan 26 , 2022
Nová kaple vyrostla na předzahrádce Fakulty architektury brněnské techniky. Vytvořili ji studenti. Autor správy, foto a správu publikoval víra.živě on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy