Spolu s Vydavateľstvo DON BOSCO vás pozývame na besedu k najnovšej knihe „Srdiečkové deti“. 🗓️ Už zajtra večer (štvrtok 30. 11….

Spolu s Vydavateľstvo DON BOSCO vás pozývame na besedu k najnovšej knihe „Srdiečkové deti“.

🗓️ Už zajtra večer (štvrtok 30. 11.) o 18:00
📍 Kníhkupectvo Martinus, Obchodná ulica, Bratislava

Ponorte sa do príbehov lásky a vytrvalosti v knihe, ktorá osloví vaše srdce. ❤️ Anna Ghannamová a Peter Bučány, SDB, predstavia príbehy Gabriele, ženy, ktorá sa nepoddala beznádeji z veľkého odporu úradov a politikov, ale pomáhala nešťastným tehotným ženám a ich nenarodeným deťom.

Tešíme sa na vás už zajtra večer! 🌟

Viac o knihe si nájdete tu: https://www.donbosco.sk/tovar/srdieckove-deti


POZVÁNKA👨‍👩‍👧‍👦: Priatelia, pozývame vás na besedu ku knihe SRDIEČKOVÉ DETI – 30. novembra o 18:00 hod. v Martinuse na Obchodnej v Bratislave (ďakujeme za spoluprácu Martinus )
Dívať sa do zúfalých očí bezradnej matky a potom jej ukázať dvere. Lebo „sa nedá nič urobiť“. Ani pre ňu, ani pre jej nenarodené dieťa… S tým sa Gabriele neuspokojila. A tak roky sprevádzala nešťastné tehotné ženy, ktoré nemali nijakú oporu a nijakú perspektívu. Ujímala sa detí, ktoré nemohli ostať u svojej „bruškovej“ mamy, ale dostávali sa do milujúcich rúk „srdiečkovej“ mamy a novej rodiny.
Ponorte sa do strhujúcich a emotívnych príbehov detí, o ktoré sa Gabriele dokázala postarať aj napriek veľkému odporu úradov a politikov. Prečítajte si o bolestiach a ťažkostiach, ktoré zažívajú „krkavčie“ matky, o nevítaných, nechcených, no napokon milovaných novorodeniatkach aj o hrdinských a šťastných rodinách. A o hniezde záchrany, ktoré sa zrodilo z túžby pomáhať tým najslabším. O knihe (nielen) Srdiečkové deti prídu do Martinusu diskutovať:
✅Anna Ghannamová a ✅Peter Bučány sdb
Večer bude moderovať: Dado Nagy.
Viac o knihe tu: https://www.donbosco.sk/tovar/srdieckove-deti
Autor správy, foto a správu publikoval saleziani.sk on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Vydajte dôvod vašej nádeje: Vybrané témy z fundamentálnej teológie Kniha českých a slovenských teológov (medzi nimi aj editora ...

St nov 29 , 2023
Vydajte dôvod vašej nádeje: Vybrané témy z fundamentálnej teológie Kniha českých a slovenských teológov (medzi nimi aj editora a vysokoškolského pedagóga TF KU Dr. Pavla Hraboveckého, S.T.D.) prináša prehľad kľúčových termínov fundamentálnej teológie, nachádzajúcich svoje nové premyslenie na Druhom vatikánskom koncile a v nasledujúcom teologickom vývoji. Vydajte dôvod vašej nádeje: […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy