Tento týždeň naše kolegyne z administratívy Filozofickej fakulty KU v Ružomberku, Janka Červeňová, Mária Debnárová a Alena Chylo… Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook

Tento týždeň naše kolegyne z administratívy Filozofickej fakulty KU v Ružomberku, Janka Červeňová, Mária Debnárová a Alena Chylová realizovali školenie Erasmus+ na našej partnerskej univerzite Neapolis University.

Ide o súkromnú univerzitu v krásnom prímorskom meste Paphos na Cypre. Napriek tomu, že je to menšia univerzita, má mnoho študijných programov so zameraním na profesie žiadané na trhu práce a je otvorená prijať študentov rôznych národností a krajín. Všade cítiť rodinnú atmosféru. I náhodné stretnutie našich kolegýň s rektorom bolo srdečné a venoval im svoj čas. Erasmus+ poskytuje príležitosť študentom i zamestnancom získavať zaujímavé informácie o partnerskej univerzite, krajine a jej kultúre.

Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Farnosť Jarovce's postFarnosť Jarovce on Facebook

Ne apr 30 , 2023
MILÝ HOSŤ V NAŠEJ FARNOSTI Na prvej sv.omši v Nedeľu Dobrého pastiera dnes kázal biskup z diecézy Moshi Kilimanjaro v Tanzánii Ľudovít Jozef Minde. Hovoril o kráse a nádeji našej viery a projektoch svojej diecézy. Naša Cirkev je skutočne univerzálna…nech Boh žehná našich bratov a sestry vedených týmto pastierom.

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto