TÝŽDEŇ V STAROM LÝCEU 👉18.03. o 17:00 Otvorená medzidisciplinárna diskusia – Čo vieme a čo nevieme o súčasnej rómskej religiozi…CZ ECAV Bratislava Staré Mesto on Facebook

TÝŽDEŇ V STAROM LÝCEU

👉18.03. o 17:00
Otvorená medzidisciplinárna diskusia – Čo vieme a čo nevieme o súčasnej rómskej religiozite?

Moderovaná diskusia by mala priniesť komplexnú informáciu o aktuálnej rómskej religiozite z viacerých aspektov a to na základe doterajších vedeckých a pastorálnych poznatkov účastníkov diskusie.

👉18.03., 20.03., 22.03. od 15:00 do 18:00
Otváracie hodiny výstavy Ivana Šáteková – Sviatočné predstieranie

Na výstave Sviatočné predstieranie v Starom lýceu predstavuje Ivana Šáteková cyklus vyšívaných obrazov, do ktorých ihlou šijacieho stroja, nekompromisne pichľavo, ironicky, humorne i vážne komentuje aktuálne dianie v spoločnosti.

👉19.03. o 17:00
Susedská porada so susedmi pred Dobrým trhom

👉22.03.o 14:00
Panelová diskusia „Stretnú sa kresťan, moslim a žid“

👉23.03. o 12:00
Workshop výroba veľkonočných vajíčok po ukrajinsky

Príďte si spolu s vašimi deťmi vyrobiť pysanky a príblížiť sa jedninečnému ukrajinskému umeniu. Workshop je určený pre dospelých a deti 6+.
Potrebná registrácia na: https://forms.office.com/e/NBpB0st7SG

👉23.03. o 18:00
Diskusia s hosťami z Jamajky o tanci a kultúre

Pozývame vás na diskusiu o Jamajke a jej tanečnej kultúre. Aron Mitu – tanečná lektorka, choreografka a autorka Riddim Dance Project sa bude rozprávať s Jamančanmi Millim a TGom z tanečného zoskupenia Rifical Team dancers, ktorí v marci zavítajú na Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Drahí farníci, pozývame Vás na letné stretnutie pre rodiny organizované Komunitou Blahoslavenstiev, viac informácií nájdete na...Farnosť Jarovce on Facebook

Po mar 18 , 2024
Drahí farníci, pozývame Vás na letné stretnutie pre rodiny organizované Komunitou Blahoslavenstiev, viac informácií nájdete na pozvánke. Požehnaný 5. pôstny týždeň!

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto