Ukrajinský biskup Stepan Sus navštívil Ukrajincov žijúcich na Slovensku

Hlava Pastoračného a migračného oddelenia Ukrajinskej gréckokatolíckej cirkvi biskup Stepan Sus sa stretol s trnavským arcibiskupom Jánom Oroschom.

Biskup Stepan Sus hovoril s trnavským arcibiskupom Jánom Oroschom o situácii na Ukrajine. Arcibiskup Ján upozornil, že jeho arcidiecéza sa za Ukrajincov nielen neustále modlí, ale už vyslala niekoľko nákladných áut s humanitárnou pomocou, ako aj prijala a ubytovala viac ako 200 Ukrajincov v katolíckych školách v arcidiecéze. Viac tu:


TRNAVA 24. mája 2022 – Hlava Pastoračného a migračného oddelenia Ukrajinskej gréckokatolíckej cirkvi biskup Stepan Sus sa stretol s trnavským arcibiskupom Jánom Oroschom.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Žiaci z Piešťan sa môžu prihlásiť na doučovanie do charitného klubu

Ut máj 24 , 2022
Trnavská arcidiecézna charita sa v piešťanskom Centre pomoci človeku už roky úspešne venuje deťom zo základných škôl. V klube nachádzajú bezpečie a svoj voľný čas trávia aktivitami, ktoré majú zmysel. V centre najnovšie pripravili doučovanie pre deti, ktoré doma nemajú motivujúce prostredie a vyhovujúce podmienky pre štúdium. Viac informácií nájdete […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy