V novembri sa uskutoční formačný víkend pre manželov

Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva manželské páry na víkendový program do Kláštora sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom, v okrese Trenčín. Originálne manželské rekolekcie sa uskutočnia za dodržania prísnych protiepidemiologických opatrení.

Originálne manželské rekolekcie sú víkendovým programom pre manželské páry. Tento nezabudnuteľný víkend sa uskutoční v dňoch 26. – 28. novembra 2021 vo Františkánskom duchovnom centre pri Kláštore sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom.

Z nezabudnuteľného víkendu budú páry dlho čerpať množstvo podnetov, aby všetko, čo od manželstva očakávajú, aj dosiahli. Originálne manželské rekolekcie sú schválené Konferenciou biskupov Slovenska a sú zahrnuté aj v pastoračnom pláne. Viac tu:


TRNAVA 19. novembra 2021 – Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva manželské páry na víkendový program do Kláštora sestier františkánok Premenenia Pána v Melčiciach – Lieskovom, v okrese Trenčín. Originálne manželské rekolekcie sa uskutočnia za dodržania prísnych protiep…

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V Katoviciach budú blahorečiť mučeníka, 28-ročného kňaza Jána Machu - Vatican News

Pi nov 19 , 2021
V poľských Katoviciach v sobotu 20. novembra blahorečia mučeníka, diecézneho kňaza Jána Františka Machu, ktorý bol zabitý Gestapom z nenávisti ku viere v roku 1942 vo veku 28 rokov, len tri roky po jeho vysviacke. Zomrel pod gilotínou v Katoviciavh, jeho telo sa však nikdy nenašlo. V poľských Katoviciach v […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy