Vyhlásenie provinciála verbistov k názorom P. Róberta Baleka

V plnom znení prinášame vyhlásenie provinciála Slovenskej provincie Spoločnosti Božieho Slova (verbistov) P. Pavla Krutáka SVD k vyjadreniam a názorom, ktoré šíri na internete P. Róbert Balek:

Niektorí z vás mi kladú otázky v súvislosti s vyjadreniami a názormi, ktoré šíri na internete P. Róbert Balek.

S bolesťou musím konštatovať, že napriek upozorneniam neprestáva prezentovať vo svojich videách dezinterpretačné posolstvá po Slovensku a nerešpektuje dôležité princípy rehoľného života.

Nestotožňujem sa s jeho názormi a dištancujem sa od nich.

P. Pavol Kruták SVD, provinciál

Verbisti


V plnom znení prinášame vyhlásenie provinciála Slovenskej provincie Spoločnosti Božieho Slova (verbistov) P. Pavla Krutáka SVD k vyjadreniam a názorom, ktoré šíri na internete P. Róbert Balek.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

LITURGICKÁ KOMISIA ŽILINSKEJ DIECÉZY PONÚKA ADORÁCIU A PROSBY ZA MIER Liturgická komisia Žilinskej diecézy ponúka kňazom Eucha...

Št feb 24 , 2022
LITURGICKÁ KOMISIA ŽILINSKEJ DIECÉZY PONÚKA ADORÁCIU A PROSBY ZA MIER Liturgická komisia Žilinskej diecézy ponúka kňazom Eucharistickú adoráciu a prosby za mier a pokoj vo svete. Stiahnuť ich je možné tu: https://www.tkkbs.sk/downloads/2022_Adoracia_za_mier.zip Autor správy, foto a správu publikovala Žilinská diecéza on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto