Vyjadrenie arcibiskupa Zvolenského k útoku na kostol v Dúbravke

VYVOLÁVANIE NENÁVISTI JE NEPRIATEĽNÉ

Prinášame vyjadrenie bratislavského arcibiskupa metropolitu Stanislava Zvolenského k útoku na Kostol Ducha Svätého v Dúbravke.

„Správa o zámernom poškodení kostola Ducha Svätého v bratislavskej Dúbravke ma veľmi prekvapila a vyvolala vo mne vážne obavy o bezpečnosť veriacich, ktorí prichádzajú do tohto kostola. Zároveň som presvedčený, že sa to v konečnom dôsledku dotýka každého človeka.

Dúfam, že nás to posilní vo vedomí, že vyvolávanie nenávisti a pocitu ohrozenia voči jednotlivcovi alebo inštitúcii musí zostať neprijateľné pre všetkých. Nech nás to motivuje k ešte väčšej vzájomnej úcte v medziľudských vzťahoch!”

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20211019038


V plnom znení prinášame vyjadrenie bratislavského arcibiskupa metropolitu Mons. Stanislava Zvolenského k útoku na Kostol Ducha Svätého v Bratislave – Dúbravke.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Prešovská univerzita udelila titul doctor honoris causa nunciovi Ottonellovi

Ut okt 19 , 2021
ČESTNÝ TITUL PRE APOŠTOLSKÉHO NUNCIA Do zoznamu osobností Prešovská Univerzita v Prešove, nosiacich jej čestný titul doctor honoris causa, sa zaradil Mons. Giacomo Guido Ottonello, apoštolský nuncius na Slovensku. https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20211019037 Do zoznamu významných osobností Prešovskej univerzity v Prešove (PU), nosiacich jej čestný titul doctor honoris causa, sa dnes oficiálne zaradil […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy