Výrobca pápežského trónu bude vítať pápeža v Prešove

VZÁCNY MOMENT

Svätý Otec František o pár hodín navštívi sídlo gréckokatolíckej cirkvi Prešov. Na priestranstve pred Mestskou športovou halou bude predsedať archijerejskej svätej liturgii, na ktorej ohlási homíliu.

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210913107


V utorok 14. septembra navštívi Svätý Otec František sídlo gréckokatolíckej cirkvi Prešov. Na priestranstve pred Mestskou športovou halou bude predsedať archijerejskej svätej liturgii, na ktorej ohlási homíliu. Pápež počas svojej návštevy na Slovensku slávi dve eucharistické sl….

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pápež slávil v Prešove liturgiu ku cti Kristovho životodarného Kríža - HOMÍLIA - Vatican News

Ut sep 14 , 2021
Archijerejská sv. liturgia s pápežom Františkom v Prešove 🔴 Pozývame si prečítať homíliu prednesenú pápežom Františkom: https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2021-09/papez-uz-je-v-presove.html?fbclid=IwAR1p7gRgyhxi8MbMJVA1bvWwyKE7kNNzyrAMA539gc3tjqFyczHwgqWv7ic 🔴 Alebo pozrieť RTVS archív – Homília pápeža Františka s prekladom na 46:30: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14320/289274#2793 Pápež František dnes 14. septembra v Prešove predsedá Božskej liturgii sv. Jána Zlatoústeho, na slávnosť „Povýšenia úctyhodného a životodarného […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto