Young Associate Programme – OECD

Program OECD pre mladých spolupracovníkov „Young Associate Programme“ (YAP). Ide o dvojročný program OECD určený pre absolventov bakalárskeho stupňa štúdia, ktorí chcú získať profesionálne skúsenosti v oblastiach tvorby multilaterálnych politík, výskumu a analýz.

Dovoľte mi preto, osloviť Vás s pozvánkou na online informačný seminár pre študentov bakalárskeho stupňa štúdia – Program OECD pre mladých spolupracovníkov- Young Associate Programme.

Cieľom semináru je informovať potenciálnych uchádzačov o výberovom procese a poskytnúť praktické rady týkajúce sa jednotlivých fáz výberu. Súčasťou online webinára je aj interakcia s účastníkmi YAP s možnosťou Q&A.

Online webinár sa uskutoční dňa 9.12.2021(štvrtok) o 10:00h prostredníctvom platformy Zoom. Dĺžka semináru je 60 minút a bude prebiehať v anglickom jazyku.

V prípade záujmu o účasť na webinári je potrebné, aby uchádzač zaslal nasledovné údaje: meno a priezvisko, názov univerzity a emailový kontakt na adresu: oecd.paris@mzv.sk. Ako predmet správy prosíme uviesť YAP 2022-2024.

Na seminár je potrebné sa zaregistrovať do 6.12.2021 (pondelok). Registrovaným účastníkom, bude následne zaslaný email s prihlasovacími údajmi na Zoom online stretnutie.

https://www.oecd.org/careers/young-associate-programme/


The Young Associates Programme (YAP) is a two-year programme targeted at recent undergraduates who wish to gain a significant first professional experience in the world of multilateral policymaking, research and analysis. It is designed to act as a springboard for them to target future postgraduate….
Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Young Associate Programme - OECD Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook

St nov 24 , 2021
Program OECD pre mladých spolupracovníkov „Young Associate Programme“ (YAP). Ide o dvojročný program OECD určený pre absolventov bakalárskeho stupňa štúdia, ktorí chcú získať profesionálne skúsenosti v oblastiach tvorby multilaterálnych politík, výskumu a analýz. Dovoľte mi preto, osloviť Vás s pozvánkou na online informačný seminár pre študentov bakalárskeho stupňa štúdia – […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy