Želanie predsedu KBS Mons. Stanislava Zvolenského k Novému roku 2022

V súvislosti s Novým rokom predsedovi Konferencie biskupov Slovenska Mons. Stanislavovi Zvolenskému vždy prichádza na myseľ citát z 90. žalmu. “Nauč nás Pane rátať naše dni”.

„My tiež rátame naše dni a roky. V žalme táto veta pokračuje: “Nauč nás Pane rátať naše dni, aby sme našli múdrosť srdca”. Všetkým želám, aby sme aj v nasledujúcom roku s Božou pomocou vo vnímaní Božieho slova, vo vzájomnej láske, smerovali k múdrosti srdca, aby sme náš život žili pred Pánom Bohom vo vedomí zodpovednosti a krásy nášho života, pretože sa odohráva pred Bohom a v konečnom dôsledku smerujeme k Nemu,” zaželal Mons. Stanislav Zvolenský čitateľom TK KBS, všetkým veriacim i všetkým ľuďom dobrej vôle.

K tomuto želaniu sa pripája aj redakcia TK KBS spolu s ďalšími zamestnancami generálneho sekretariátu KBS.


V súvise s Novým rokom predsedovi Konferencie biskupov Slovenska Mons. Stanislavovi Zvolenskému vždy prichádza na myseľ citát z 90. žalmu. “Nauč nás Pane rátať naše dni”.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Novoročná homília pápeža Františka: Mária spája, je matkou katolicity - Vatican News

So jan 1 , 2022
Na začiatku nového roka sa vložme pod ochranu tejto ženy, svätej Matky Božej, ktorá je našou matkou. Nech nám pomáha uchovávať si a premýšľať nad každou vecou bez toho, aby sme sa obávali skúšok, v radostnej nádeji, že Pán je verný a dokáže premeniť kríže na vzkriesenie. Prinášame homíliu Svätého […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy