Angelina Jolie navštívila vo vatikánskej nemocnici ukrajinské deti

Americká herečka Angelina Jolie navštívila vatikánsku detskú nemocnicu Bambino Gesù, aby sa stretla s chorými deťmi, ktoré sem previezli z Ukrajiny.

Filmová hviezda, ktorej pra-prastarý otec pochádzal z Košíc, pri svojej návšteve uviedla:

„Modlím sa za skončenie vojny. Je to jediný spôsob ako zastaviť utrpenie a útek zo zón konfliktu. Je príšerné vidieť ako na to doplácajú deti – stratou života, poškodeným zdravím a traumami“.

Angelina Jolie je od roku 2001 veľvyslankyňou dobrej vôle Vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) a Organizácie Spojených národov.

Vatican News TK KBS


Americká herečka Angelina Jolie v stredu 30. marca navštívila vatikánsku detskú nemocnicu Bambino Gesù, aby sa stretla s chorými deťmi, ktoré sem previezli z Ukrajiny.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Z tvorby nášho bohoslovca Martina D. do tohto pôstneho času. Kajúca Báseň Hriech mi do života smrť prináša. Trápenia a bolest...

Pi apr 1 , 2022
Z tvorby nášho bohoslovca Martina D. do tohto pôstneho času. Kajúca Báseň Hriech mi do života smrť prináša. Trápenia a bolesti v sebe obnáša. Pane zmiluj sa, Pane zmiluj sa. Je to skaza ľudstva, naša aj Vaša. Robím zo seba kráľa inokedy šaša. Pane zmiluj sa, Pane zmiluj sa. Zdá […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto