Biskup Milan Lach / Neviem, aké znamenie ešte potrebujeme vidieť, keď nestačí bolesť a smrť

Mnohí veriaci riešia výhrady voči pôvodu vakcín. Aký je váš postoj? „Samozrejme, počúvame o tom, že ide o vakcíny, ktoré sú vyrobené na základe potratených detí a podobne.

Každý súdny človek by si však mal prečítať vyjadrenie Konferencie biskupov Slovenska, prípadne Kongregácie pre náuku viery, kde jasne vyjadrili svoj postoj. A v neposlednom rade pápeža Františka, ktorý nás nedávno poctil svojou návštevou.

Môžeme sa však pýtať, aký je pre nás odkaz jeho návštevy. Nie je to tak, že si vyberáme len to, čo sa nám páči? A ešte k tomu niektorí šíria veci zavádzajúce jednoduchých ľudí, ktorí sú potom popletení a zneistení,“ hovorí vladyka Milan Lach.

Svet kresťanstva | Milan Lach | TK KBS


Rozhovor s gréckokatolíckym biskupom Milanom Lachom o covide, očkovaní aj o tom, čo je skutočné pro-life.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Nová opatření platná od 22. listopadu 2021 se bohoslužeb nedotknou - Církev.cz

So nov 20 , 2021
Od pondelka 22. novembra sa niektoré opatrenia zmenia. Nás sa to (našťastie) nedotkne. Vláda schválila nová epidemiologická opatření, která začnou platit v pondělí 22. listopadu. Podmínky na bohoslužbách ale zůstávají nezměněné. Stále platí rozestupy, povinnost nošení respirátorů, ale kontrola covid pasů nebo testů není pro mše svaté povinná. Autor správy, […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy