Biskupi ďakujú všetkým, ktorí prispeli k príprave návštevy Svätého Otca

Slovenskí biskupi ďakujú všetkým, ktorí svojou pomocou a obetavosťou prispeli k príprave návštevy Svätého Otca na Slovensku. „Svätý Otec svojou návštevou Slovenska rozsial mnoho dobrých semienok do našej pôdy. Ďakujeme mu za to, a prajeme všetkým, aby sme z nich dokázali vypestovať bohatú úrodu pre duchovné dobro celej krajiny,“ zaznelo dnes (19. septembra 201) počas nedeľných svätých omší v kostoloch. Prinášame plné znenie poďakovania tu:

„Slovenskí otcovia biskupi ďakujú všetkým, ktorí svojou pomocou a obetavosťou prispeli k príprave návštevy Svätého Otca na Slovensku.
Poďakovanie patrí našim policajtom a vojakom, osobitne Úradu pre ochranu ústavných činiteľov, hasičom a zdravotníkom a spolu s nimi všetkým príslušníkom zložiek štátu, ktoré sa zapojili do realizácie tejto apoštolskej cesty.
Ďakujeme za ústretovosť prezidentskej kancelárii, vláde Slovenskej republiky i miestnym samosprávam.
Samozrejme, ďakujeme organizátorom, architektom, stavebníkom, kňazom, ktorí chystali liturgie, autorom programov aj všetkým účinkujúcim.
Ďakujeme tým, ktorí sa postarali o celú logistiku, ako aj tým, ktorí pomáhali zdravotne hendikepovaným osobám.
Osobitným spôsobom ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a ich koordinátorom, ktorí podali nesmierny výkon.
Veľmi si všetku túto pomoc vážime a prosíme Pána, aby ju štedro odmenil a požehnal.
Svätý Otec svojou návštevou Slovenska rozsial mnoho dobrých semienok do našej pôdy.
Ďakujeme mu za to, a prajeme všetkým, aby sme z nich dokázali vypestovať bohatú úrodu pre duchovné dobro celej krajiny. Ešte raz: Pán Boh všetkým zaplať a požehnaj!“


BRATISLAVA 19. septembra 2021 – Slovenskí biskupi ďakujú všetkým, ktorí svojou pomocou a obetavosťou prispeli k príprave návštevy Svätého Otca na Slovensku. „Svätý Otec svojou návštevou Slovenska rozsial mnoho dobrých semienok do našej pôdy. Ďakujeme mu za to, a prajeme všetk….

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Veľvyslanec Brazílie na Slovensku navštívil trnavského arcibiskupa

Po sep 20 , 2021
V závere uplynulého týždňa (v piatok 17. septembra 2021) prijal v Trnave arcibiskup Mons. Ján Orosch vzácnu návštevu. Na Arcibiskupský úrad zavítal veľvyslanec Brazílie na Slovensku pán Eduardo Gradilone. Viac tu: TRNAVA 18. septembra 2021 – V závere uplynulého týždňa prijal v Trnave arcibiskup Mons. Ján Orosch vzácnu návštevu. Na […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto