KBS prináša prvé kontakty pre duchovnú pomoc a podporu Ukrajincov

Na stránke utecenci.kbs.sk prinášame prvé kontakty pre duchovnú pomoc a podporu ľudí utekajúcich pred vojnou na Ukrajine.

Ide o kontakty na kňazov a zasvätených. Okrem kontaktov je k dispozícii aj plagát o duchovných možnostiach pre Ukrajincov.

V katedrálnom chráme sv. Jána Krstiteľa v Prešove je stála duchovná služba pre ukrajinských gréckokatolíckych utečencov.

Prešovská archieparchia TK KBS


Ide o kontakty na kňazov a zasvätených. Je medzi nimi aj ukrajinský gréckokatolícky kňaz Ihor Marusyn, ktorý má na Slovensku na starosť pastoráciu ukrajinských gréckokatolíkov. Okrem kontaktov je k dispozícii aj plagát o duchovných možnostiach pre Ukrajincov.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka, Martin Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že zápis do 1. a prípravné...

Št mar 24 , 2022
Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka, Martin Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že zápis do 1. a prípravného ročníka sa uskutoční: 1. Elektronicky – elektronická prihláška (22.3.2022 – 31.3.2022) 2. Osobný zápis v škole bude 5. a 6. apríla 2022. https://bernolaka.edupage.org/text/?text=text/text16&subpage=1 Autor správy, foto a správu publikovala Žilinská diecéza on […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto