Photos from Bratislavská arcidiecéza’s post

ČLENOVIA ÚNIE CENTIER A PORADNÍ PRE RODINU Z CELÉHO SLOVENSKA V BRATISLAVE 👨‍👩‍👧‍👦

V bratislavskom Centre pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy sa stretli členovia Únie centier a poradní pre rodinu z celého Slovenska.

„Toto občianske združenie má 18 členov. Sú to centrá pre rodinu a poradne, teda prevencia aj pomoc v krízach pre manželov a rodiny. Obohatili sa navzájom aktivitami, nápadmi a možnosťami spolupráce a vzájomnej pomoci. Od Košíc po Bratislavu sa formuje spoločná pomoc, prevencia a dobré správy pre rodiny naprieč Slovenskom. Len začíname, tešíme sa z tohto úžasného spoločenstva. Je nádejou a pevným bodom pre rodiny Slovenska,“ informovala TK KBS Monika Jucková, predsedníčka Únie.

Centrá a poradne pre manželov a rodinu, ktoré spolupracujú pri aktivitách na podporu rodiny, vytvorili platformu pre ešte intenzívnejšiu spoluprácu. Platforma s názvom Únia centier a poradní pre rodinu bola zriadená ako občianske združenie 27. októbra 2021.
@tkkbs
Únia centier a poradní pre rodinu

#abuba #bratislavskaarcidieceza


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Milí priatelia, práve sme vydali diár Lectio divina 2023. Teraz spúšťame súťaž, v ktorej môžu tento diár získať traja z vás. Sta...

Št dec 8 , 2022
Milí priatelia, práve sme vydali diár Lectio divina 2023. Teraz spúšťame súťaž, v ktorej môžu tento diár získať traja z vás. Stačí, ak dáte “like” na tento príspevok a budete zaradení do zlosovania. Súťaž bude trvať od 8.12.2022 do 23.12.2022. Losovanie prebehne 24.12.2022 a jeho výsledky budú zverejnené na Facebookovej […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy