Pozvánka na odpustovú slávnosť Ružencovej Panne Márii v Obišovciach.

V doznievajúcej radosti z návštevy Svätého Otca Františka na Slovensku a v Košiciach vás pozývame na odpustovú slávnosť Ružencovej Panny Márie v Obišovciach, ktorá sa bude konať 2. – 3. októbra 2021.

Púť začína v sobotu Fatimskou pobožnosťou a svätou omšou o 16.30 hod., ktorú bude celebrovať košický pomocný biskup Mons. Marek Forgáč.
V nedeľu pozývame na Fatimskú pobožnosť o 9.15 a následne na hlavnú odpustovú svätú omšu o 10.30 hod., jej hlavným celebrantom bude pražský arcibiskup, kardinál Dominik Duka. Táto svätá omša bude vysielaná aj v priamom prenose TV Lux. Podrobný program na odpustový víkend nájdete na priloženom plagáte.

Okrem plne zaočkovaných, ktorí budú mať vlastný vstup a sektor bez obmedzenia kapacity, sa odpustu môžu zúčastniť aj neočkovaní s platným negatívnym testom (48-hodinový antigenový test, 72-hodinový PCR test, alebo potvrdenie o prekonaní Covid-19 nie staršie ako 180 dní). Prosíme, rešpektujte platné protipandemické opatrenia (rúška, odstup, dezinfekcia) a pokyny usporiadateľov.


Autor správy, foto a správu publikoval Košická arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

VAŠE FOTOGRAFIE A VIDEÁ Ďakujeme za fotografie a videá z návštevy Svätého Otca. Prosíme Robert Štubendek, Ľuboslava Ľubaška ...

Št sep 23 , 2021
VAŠE FOTOGRAFIE A VIDEÁ Ďakujeme za fotografie a videá z návštevy Svätého Otca. Prosíme Robert Štubendek, Ľuboslava Ľubaška Sabolová a Viera Hermanova, ozvite sa nám do správy, odmeníme vás. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy