Záverečný príhovor Svätého Otca Františka na konci svätej omše v Šaštíne

NOSÍM VÁS VŠETKÝCH V SRDCI. ĎAKUJEM VŠETKÝM

Prinášame záverečný príhovor Svätého Otca Františka na konci svätej omše v Šaštíne, ktorej predsedal na záver apoštolskej cesty na Slovensku.

Drahí bratia a sestry!

Nastal čas rozlúčky s vašou krajinou. Pri tejto Eucharistii som vzdával Bohu vďaky za to, že mi

umožnil prísť sem medzi vás, ako aj za to, že som mohol ukončiť svoju púť v nábožnom objatí vášho ľudu spoločným slávením dôležitého náboženského a štátneho sviatku vašej Patrónky, Sedembolestnej Panny Márie.

Zo srdca ďakujem všetkým vám, drahí bratia biskupi, za celú prípravu a za prijatie. Ešte raz vyjadrujem svoju vďačnosť pani prezidentke republiky a civilným autoritám. Ďakujem aj všetkým, ktorí rozličným spôsobom spolupracovali, najmä modlitbou. A s radosťou opätovne pozdravujem členov a pozorovateľov Ekumenickej rady cirkví, ktorí nás poctili svojou prítomnosťou.

Nosím vás všetkých v srdci. Ďakujem všetkým!

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210915011


Prinášame záverečný príhovor Svätého Otca Františka na konci svätej omše v Šaštíne, ktorej predsedal na záver apoštolskej cesty na Slovensku.

Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Homília pápeža Františka, ktorú predniesol na svätej omši v Šaštíne

St sep 15 , 2021
NECH VÁM PÁN NAVŽDY ZACHOVÁ ÚŽAS, NECH VÁM ZACHOVÁ VĎAČNOSŤ ZA DAR VIERY Prinášame plné znenie homílie pápeža Františka, ktoú predniesol na svätej omši v Šaštíne. https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210915010 Prinášame homíliu pápeža Františka, ktorú predniesol na svätej omši v Šaštíne. Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto