Zúčastni sa medzinárodnej súťaže a prever si svoje vedomosti o štátoch iniciatívy Trojmoria! Tridsiati najlepší z každého štátu …

Zúčastni sa medzinárodnej súťaže a prever si svoje vedomosti o štátoch iniciatívy Trojmoria! Tridsiati najlepší z každého štátu postupujú do finále a zahrajú si veľkoformátovú simulačnú hru Intermarium, víťazi pôjdu na medzinárodné finále do Poľska!


Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy o Państwach Trójmorza!

Zmierz się z rówieśnikami z 🇧🇬 Bułgarii, 🇭🇷 Chorwacji, 🇵🇱 Polski, 🇷🇴 Rumunii, 🇸🇰 Słowacji, 🇸🇮 Słowenii oraz 🇭🇺 Węgier i sprawdź swoją wiedzę o państwach Trójmorza!

Najlepsza trzydziestka z każdego kraju awansuje do finału i zagra w Intermarium – historyczna gra symulacyjna, a zwycięzcy pojadą na międzynarodowy finał do Polski!

Konkurs w formie online odbędzie się w dn. 29 października 2021 r. o godzinie 11:00 CET (Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia) / 12:00 EET (Bułgaria, Rumunia).

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziesz na stronie internetowej: www.trimarium.jagiellonska.org
Powodzenia!

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2021”. Partner Strategiczny Projektu Fundacja Empiria i Wiedza.

#Trójmorze #Trimarium #ThreeSeasInitiative
Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pápež na Twitteri vyzýva k modlitbe za prebiehajúcu Synodu - Vatican News

Ut okt 19 , 2021
Na sociálnej sieti Twitter rozoslal pápež dva nasledujúce odkazy… Pápež František vyzýva veriacich k modlitbe za synodálny proces, ktorý sa začal vo všetkých diecézach sveta. Na sociálnej sieti Twitter rozoslal v … Autor správy, foto a správu publikoval Vatican News on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy