Bibliq – Sprievodcovia radia: Tešte sa z úspechov tímu a mladých často povzbudzujte

CHCETE PRIBLÍŽIŤ MLADÝCH K BOŽIEMU SLOVU? TOTO SI MUSÍTE PREČÍTAŤ 🧐

📖 Už v prvom ročníku Ligy objaviteľov Slova – Bibliq sme pomohli mnohým mladým vytvoriť si skvelý návyk – nájsť si každý deň čas na Božie Slovo.

💁 Ako sa nám to podarilo? Dôležitú úlohu zohrávajú sprievodcovia, ktorí v Bibliqu priamo nesúťažia, celý čas však svoj tím motivujú a sprevádzajú ho na ceste Svätým písmom.

🤔 Čo všetko taký sprievodca robí? A ako sa ním môže stať? Na tieto a ďalšie otázky odpovedáme v článku pre sprievodcov na stránke bibliq.online – čítajte a staňte sa sprievodcom v Bibliqu aj vy.


Prinášame vám skúsenosti a rady sprievodkýň a účastníkov z minulého roka, ktoré vám priblížia úlohu sprievodcu.
Autor správy, foto a správu publikoval saleziani.sk on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Cítiš povolanie a túžbu po kňazstve? Tak si podaj prihlášku na štúdium na Gréckokatolíckej Teologickej Fakulte UNIPO a na formá... Gréckokatolícky kňazský seminár v Prešove on Facebook

Po feb 19 , 2024
Cítiš povolanie a túžbu po kňazstve? Tak si podaj prihlášku na štúdium na Gréckokatolíckej Teologickej Fakulte UNIPO a na formáciu v Gréckokatolíckom Kňazskom Seminári blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča. Tešíme sa na teba! Viac informácii nájdeš na: https://www.gojdic.sk/informacie-pre-kanditatov/ https://www.unipo.sk/greckokatolicka-teologicka-fakulta/informacie-pre-studentov/msng/ Autor správy, foto a správu publikoval Gréckokatolícky kňazský seminár v Prešove […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto