Charita pripravuje bývanie pre zraniteľných a znevýhodnených ľudí

Pre jednotlivca, ktorý sa dostal do ťažkej životnej situácie, alebo pre osamelého rodiča s jedným dieťaťom poskytne Trnavská arcidiecézna charita bývanie v blízkosti Trnavy.

Takúto možnosť má vďaka projektu Dostupný domov, na ktorom spolupracuje s Nadáciou Slovenskej sporiteľne. Cieľom projektu je pomôcť zabezpečením bývania znevýhodneným osobám alebo sociálne menej zvýhodneným skupinám obyvateľstva.

Trnavská arcidiecézna charita momentálne spravuje tri byty Slovenskej sporiteľne, ku ktorým už čoskoro pribudnú dve garsónky. Poskytne ich pre ľudí, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť nájomné bývanie za komerčné ceny.

Ak ste jednotlivec alebo rodič s dieťaťom v zložitej životnej situácii a hľadáte bývanie, dajte nám o sebe vedieť na tento kontakt: Trnavská arcidiecézna charita, Edita Karabová – 0948 700 353.


TRNAVA 26. októbra 2021 – Pre jednotlivca, ktorý sa dostal do ťažkej životnej situácie, alebo pre osamelého rodiča s jedným dieťaťom poskytne Trnavská arcidiecézna charita bývanie v blízkosti Trnavy.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Prešovská univerzita v Prešove

Pi nov 12 , 2021
DEKANSKÉ a REKTORSKÉ VOĽNO /15. a 16. november 2021/ Oznámenie pre študentov …. https://www.unipo.sk/pravoslavna-bohoslovecka-fakulta/40411/ https://www.unipo.sk/pravoslavna-bohoslovecka-fakulta/40409/ Prešovská univerzita v Prešove Autor správy, foto a správu publikoval Pravoslávna bohoslovecká fakulta Prešovskej univerzity v Prešove on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy