Modlitby matiek aj pre ukrajinské mamy

Slovenská komunita „Útecha“, ktorá združuje Modlitby matiek v našej krajine, nezabudla ani na ukrajinské mamy a ich modlitbu.

Na prílev rodín, utekajúcich z vojnovej zóny na Ukrajine, zareagovalo aj vedenie Modlitieb matiek na Slovensku. Keďže realitou je príchod predovšetkým ukrajinských žien a detí, slovenské mamy promptne pripravili a vytlačili List modlitieb matiek, ako aj knižku pre modlitbu v skupinke v ukrajinskom jazyku.

Oba materiály sú dostupné nielen na ústredí Modlitieb matiek v komunite Útecha, ale požiadať o ne možno aj koordinátorky Modlitieb matiek v Trnave alebo v Cíferi. Je to teda príležitosť pozvať aj tieto mamy k modlitbe, ktorá mení svet.

Článok si môžete prečítať aj tu:


TRNAVA 15. apríla 2022 – Slovenská komunita „Útecha“, ktorá združuje Modlitby matiek v našej krajine, nezabudla ani na ukrajinské mamy a ich modlitbu.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Mons. Ján Sokol na omši svätenia olejov: Majte otvorené oči a vnímavé srdce!

Ne apr 17 , 2022
Slávnostnú svätú omšu Štvrtku svätého týždňa, spojenú so svätením olejov, viedol včera, 14. apríla ako hlavný celebrant emeritný arcibiskup Mons. Ján Sokol za účasti kňazov celej arcidiecézy v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave. Viac sa môžete dočítať tu: TRNAVA 15. apríla 2022 – Slávnostnú svätú omšu Štvrtku svätého týždňa, […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto