Photos from Bratislavská arcidiecéza’s post

MLADÍ PRIPRAVILI AKO VÝSTUP ANIMÁTORSKEJ ŠKOLY FARSKÝ DEŇ V LAMAČI👨‍👩‍👧‍👦😇

Prvý Farský deň detí oslávili prvý júnový víkend vo farnosti Bratislava – Lamač. Zorganizovali ho mladí ľudia ako záverečný projekt dvojročnej Bratislavskej animátorskej školy – tzv. BAŠ-projekt.
„Bratislavská animátorská škola vychováva animátorov pre farnosti našej arcidiecézy a tak sa animátorky rozhodli zrealizovať konkrétnu službu pre svoju farnosť. Napriek tomu, že išlo o prvé podujatie svojho druhu, tešilo sa veľkému záujmu detí i pomoci mladých ľudí a rodičov,“ uviedla členka Farskej pastoračnej rady Renáta Ocilková. V programe nechýbal koncert a ďalšie aktivity pre rodiny s deťmi.
Do prípravy, animovania, službe na stanovištiach i upratovania sa zapojilo 15 animátorov. „Tešili sa z nej svojou prítomnosťou aj pomocou taktiež kňazi farnosti Bratislava-Lamač. Veríme, že dnešným dňom vznikla v lamačskej farnosti nová pekná tradícia,“ uviedla Ocilková. Dodala, že s cenami do tomboly podporil akciu miestny obchodný reťazec.
📷Za fotografie ďakujeme Mirovi Čačíkovi.
TK KBS

#abuba #bratislavskaarcidiceza #animatori #dendeti


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Gréckokatolícky kňazský seminár v Prešove's post Gréckokatolícky kňazský seminár v Prešove on Facebook

Št jún 8 , 2023
Posviacka ikon v doprovode Zboru sv. Romana Sladkopevca 🙂 V nedeľu 4.6. vladyka Milan Lach SJ, posvätil ikony galérie ikon pána Milana Urbaníka, kde nemohol chýbať krásny spev nášho zboru. 😊 Viac informácií na: www.gojdic.sk Autor správy, foto a správu publikoval Gréckokatolícky kňazský seminár v Prešove on Facebook Zdroj Read […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto