Photos from Katolícka univerzita v Ružomberku’s post

V dňoch od 16. do 21. apríla 2023 sa prorektorka pre zahraničné vzťahy a moblility Katolíckej univerzity v Ružomberku doc. PhDr. Markéta Rusnáková, PhD. zúčastnila Erasmus+ mobility na Chorvátskej katolíckej univerzite v Zagrebe.

Naozaj inšpiratívnym bola návšteva oddelenia pre public relations a strentutie s Dr. Suzanou Obrovac Lipar (vedúcou oddelenia) a jej kolegom Martinom Labašom. Počas mobility prorektorka absolvovala stretnutia s pánom rektorom CHKU prof. Željko Tnjičom, PhD., ale aj s pánom prorektorom pre medzinárodné vzťahy Hrvoje Štefančič, PhD. a s koordinátorom Erasmus+ programu doc. Zoranom Turzom, PhD. a zamestnancami oddelenia.

Počas týchto stretnutí sa rozprávali o nových možnostiach spolupráce. CHKU má veľký záujem rozšíriť spoluprácu predovšetkým v oblasti zdravotníckych vied (druhým rokom realizujú štúdium medicíny), ale aj psychológie, sociológie, žurnalistiky, sociálnej práce a rozprávali sa tiež o možnostiach spoločných študijných programoch.


Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Katolícka univerzita v Ružomberku's post

Ne apr 30 , 2023
Svoju skúsenosť s mobilitou Erasmus KA131 uvádzajú prof. Biarinec a Dr. Biarincová a minulý týždeň hostili kolegov z Univerzity Hradec Králove v rámci UNIUM-u 2023. V dňoch 17.-21. apríla 2023 sme sa zúčastnili Erasmus + na partnerskej univerzite v Hradci Králové na Katedre výtvarní kultúry a textilní tvorby. Na tejto […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto