Photos from Katolícka univerzita v Ružomberku’s post

Svoju skúsenosť s mobilitou Erasmus KA131 uvádzajú prof. Biarinec a Dr. Biarincová a minulý týždeň hostili kolegov z Univerzity Hradec Králove v rámci UNIUM-u 2023.

V dňoch 17.-21. apríla 2023 sme sa zúčastnili Erasmus + na partnerskej univerzite v Hradci Králové na Katedre výtvarní kultúry a textilní tvorby. Na tejto katedre sme v rámci Erasmus + mali možnosť počas prednášky a výučby predstaviť našu univerzitu študentom a pedagógom a aj podať bližšie informácie o štúdiu a aktivitách na Katedre výtvarnej výchovy PF KU v Ružomnberku a v neposlednom rade tiež nadviazať na dlhoročnú partnerskú spoluprácu medzi katedrami Katedrou výtvarní kultúry a textilní tvorby Unvierzita Hradec Králové a Katedrou výtvarnej výchovy PF KU. Kolegovia z Hradca Králové sa tohto roku zúčastnili spoločnej výstavy v rámci 3. ročníka medzinárodného multižánrového festivalu akademický Ružomberok UNIUM.


Autor správy, foto a správu publikoval Katolícka univerzita v Ružomberku on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

APOŠTOLSKÁ CESTA SVÄTÉHO OTCA ✈️ 9️⃣0️⃣ sekúnd s pápežom v Budapešti ❤️ 🎥 Vatican News

Ne apr 30 , 2023
APOŠTOLSKÁ CESTA SVÄTÉHO OTCA ✈️ 9️⃣0️⃣ sekúnd s pápežom v Budapešti ❤️ 🎥 Vatican News Autor správy, foto a správu publikovala TK KBS on Facebook Zdroj Read More

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto