Pozývame na víkendový program pre snúbenecké páry do Zamaroviec

Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva snúbenecké páry na víkendový program prípravy na manželstvo do penziónu Pútnický dom Skalka v Zamarovciach, v okrese Trenčín.

Ohne – stretnutie snúbencov sú víkendovým programom pre snúbenecké páry, ktoré sa pripravujú na manželstvo. Tento nezabudnuteľný víkend sa uskutoční v dňoch 25. – 27. marca 2022 v penzióne Pútnický dom Skalka v Zamarovciach pri Trenčíne. Ak sa snúbenci zúčastnia na celom programe od piatka večera do nedele popoludnia, obdržia potvrdenie o riadne absolvovanej predmanželskej príprave.

Z nezabudnuteľného víkendu budú páry dlho čerpať množstvo podnetov, aby všetko, čo od manželstva očakávajú, aj dosiahli. Ohne – stretnutie snúbencov sú schválené Konferenciou biskupov Slovenska a sú aj jednou z odporúčaných možností predmanželskej prípravy.


TRNAVA 2. februára 2022 – Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva snúbenecké páry na víkendový program prípravy na manželstvo do penziónu Pútnický dom Skalka v Zamarovciach, v okrese Trenčín.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pápež vo februári vyzýva k modlitbe za rehoľníčky a zasvätené ženy - Vatican News Redemptoristi on Facebook

Št feb 3 , 2022
„V tomto mesiaci sa budeme modliť osobitným spôsobom za rehoľníčky, za zasvätené ženy. Čím by bola Cirkev bez rehoľníčok a zasvätených laičiek?“ Pridajme sa k pápežovi Františkovi a vo februári sa modlime za rehoľné sestry a zasvätené ženy. Aj za Sestry redemptoristky. „Ďakujem vám za to, čím ste, za to, […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto

Bleskové správy