V Cíferi posilnili manželské vzťahy počas Národného týždňa manželstva

Týždeň okolo sviatku svätého Valentína patrí už tradične vďaka Národnému týždňu manželstva posilneniu manželských vzťahov. Tento osobitný čas naplno využili aj manželia vo farnosti Cífer a jeho okolia.

Pre manželov bol pripravený skutočne výživný vitamínový program: už v pondelok večer sa vo Farskom pastoračnom centre stretlo tridsať mužov, aby spolu s kapucínom Martinom Borkovským uvažovali nad identitou muža v téme „Muž ako prorok, bojovník, milovník a kráľ“. O deň neskôr ich vystriedalo štyridsaťosem žien. Spolu so saleziánkou a koučkou Kamilou Novosedlíkovou v interaktívnom programe hľadali odpovede na to, ako môžu byť ich emócie darom. Obe skupiny boli z programu nadšené… Viac čítajte tu:


CÍFER 21. februára 2024 – Týždeň okolo sviatku svätého Valentína patrí už tradične vďaka Národnému týždňu manželstva posilneniu manželských vzťahov. Tento osobitný čas naplno využili aj manželia vo farnosti Cífer a jeho okolia.

Autor správy, foto a správu publikovala Trnavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tento rok organizujú už 3. ročník nočnej púte Železný pútnik

Št feb 22 , 2024
Železný pútnik – je názov pôstnej pešej nočnej púte z Trstína – Hájička do Šaštína. Púť sa koná už tradične dva týždne pred Veľkou nocou. Jej tretí ročník sa bude konať z piatka na sobotu 15. – 16. marca 2024. Organizátori pozývajú na túto púť všetkých, ktorí chcú ešte intenzívnejšie […]

Čitatelia, ktorí si prečítali tento článok si prečítali aj tieto